niedziela, 23 września 2012

   Kurtyna w górę i zaczynamy ! Nie ma odwrotu , pierwsza notka rozpoczęta !
Trema nam towarzyszy , gdyż nie wiemy jak zareagujecie na ten blog  ;)

  Zaczynając od początku jest nas trzy niczym "atomówki" czy "trzech muszkieterów"- Ania, Asia i Paula. Wszystkie poznałyśmy się w liceum i mimo że ten wspaniały czas już się skończył nadal pozostałyśmy razem. Każda z nas jest całkowicie inna, ma własne cechy dzięki czemu nigdy nie jest nudno. W trudnych chwilach potrafimy się wzajemnie wspierać a następnie płakać aż do śmiechu. Założyłyśmy tę stronę w trójkę bo jak to mówią w „grupie siła”. Wszystkie jesteśmy w tym samym wieku i wkraczamy w studenckie życie :)

  Skąd pomysł na bloga? Całkowicie spontaniczny, zrodził się ze zwykłej rozmowy o ciuchach, kosmetykach, jedzeniu – czyli wszystkim tym o czym gadają kobiety a mężczyźni uważają za mało istotne. . Chcemy puścić wole fantazji i pisać o czym tylko nam przyjdzie do głowy, ale też coś co zainteresuje, zaintryguje, a może nawet zainspiruje .
Będziemy wypowiadać się na temat różnych dziedzin życia od modowych i ściśle związanych z pielęgnacją po tematy kulturowe, zahaczymy nawet o nasze życie (dosłownie) od kuchni.
Będziemy zdradzały co lubimy a co działa nam na nerwy, co nas porusza a na co jesteśmy obojętne.
Pewnie będzie moda , uroda . Miejmy nadzieję, że Paula pomoże nam uczyć się rysować i pokaże swoje prace, może zaczytacie się w te książki, które nam nie dają zasnąć przez swoją fabułę. Asia na pewno zabierze nas na zakupy, pokaże jak pięknie maluje oczy i łączy kolory. Ania podzieli się z nami jakie kosmetyki do pielęgnacji używa a jakich nie cierpi. Zarazi nas swoją pozytywną energią!

    Każdy kto choć odrobinę chciałby poznać nasz punkt widzenia oraz oderwać się od szarej rzeczywistości niech przygotuje się na trzy armagedony. ! ;)1 komentarz:

  1. Bardzo fajny blog, gratuluje! Przeczytalam wszystkie posty i czekam na dalsze:):)
    Jesli uczycie sie francuskiego, zaparszam tez do mnie:
    www.je-suis-justyna.blogspot.com

    Bede zagladac, pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń